بوتان

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 33 نتیجه

بوتان

 

شرکت بوتان در سال ۱۳۳۲ شمسی شروع به کار کرد. در سال ۱۳۶۰ به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی شناخته شد و توانست در سال ۱۳۶۷ اولین آبگرمکن دیواری که سوخت آن بر پایه گاز بود را تولید کند.

این شرکت همچنین در سال ۱۳۷۲ اولین پکیجهای شوفاژ دیواری گازی را تولید و به بازار عرضه کرد. در سال ۱۳۹۳ به عنوان صادر کننده برتر آبگرمکن های دیواری به اروپا شناخته شد.

بوتان اولین و بزرگترین و مدرن ترین تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری و پرفروش ترین پکیج دیواری

در ایران طی ۱۵ سال متوالی بوده و تنها دارنده نشان کیفیت اروپا CE  استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات میباشد. همچنین این شرکت در تولید آبگرمکن‌ دیواری در دنیا رتبه سوم را دارد.

بوتان با پشتوانه ی بیش از 65 سال تجربه درخشان در صنعت تولید لوازم خانگیِ گرمایشی ، مطابق با بالاترین استاندارد های بین‌المللی و ملی تولید میشوند و سیستم های کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید ، تضمین کننده ی دوام و راندمان حرارتی بالای هر یک از رادیاتور های پنلی بوتان میباشد. همچنین بوتان تولید کننده ی بزرگ مدل های مختلف پکیج شوفاژ دیواری ، آبگرمکن دیواری فوری ، آبگرمکن مخزن دار ، رادیاتور آلومینیومی و حوله خشک کن های فولادی در ایران میباشد.

شبکه خدمات مشتریان بوتان امروزه در 650 شهر کشور ایران، بیشتر از 6000 نصاب، سرویسکار مجاز و همچنین سرویس ‌یار مجاز دارد و به همین دلیل موفق به کسب مقام گسترده ترین و بزرگ ترین شبکه خدمات رسانی به مشتریان در کل کشور ایران شده است. این شبکه به حدی گسترده است که توانسته سر تا سر نقاط ایران را به خوبی پوشش دهد و به مشتریان این آسودگی خاطر را داده است که همواره آماده خدمات رسانی به همراه سرویسکاران مجاز و مجرب است.