نوا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

در حال نمایش یک نتیجه

نوا

نوا یک برند معروف و مشهور در زمینه تولید لوازم برقی خانگی است که در ابتدا کار خود را از کشور ژاپن آغاز کرد و زمانی که دید محصولاتش به سرعت در بازار همه گیر شده و در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است تصمیم گرفت تا کمپانی جدیدی را در چین نیز تاسیس کند . این کار را به چند دلیل انجام داد . اول این که در چین نیروی کار و مصرف انرژی ارزان تر است و میتوان محصولاتی با همان کیفیت اولیه اما با قیمت پایین تر تولید کرد .

دوم آن که در کمپانی اولیه که در ژاپن بود دیگر نمیتوانستند خط تولید اضافه کنند و تولید محصولات را افزایش دهند چون داشتند با حداکثر توان تولیدی کار میکردند و سوم به این دلیل بود زمانی که شما چندین کمپانی تولیدی در چند کشور متفاوت داشته باشید دیگر برای ارسال محصولاتتان به سایر کشور ها مشکلی ندارید مثلا کمپانی چین مسئول ارسال محصولات به ایران ، چین ، ترکیه و … است .

پس از آن هم برند نوا تصمیم گرفت تا یک کمپانی در مالزی افتتاح کند. به تازگی برند نوا در ترکیه هم یک کمپانی تولیدی تاسیس کرده است و چون به طور کلی محصولات ساخت کشور ترکیه از دید مردم محصولات با کیفیتی هستند در عموم مردم جا افتاد که محصولات نوا ساخت ترکیه اصل است و سایر محصولات فرعی که این حرف از پایه و اساس دروغ است .