خرید رادیاتور و پکیج در تبریز

رادیاتور چیست؟

رادیاتور ها مبدل های حرارتی است که برای انتقال انرژی حرارتی از یک محیط به رسانه دیگر به منظور سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرند. رادیـاتور دستگاهی است متشکل از مقدار زیادی سطح خنک کننده که حاوی مقادیر زیادی هوا است به طوری که در آب پخش می شود تا به طور موثر خنک گردد. برای مشاوره و خرید رادیاتور و پکیج در تبریز می توانید با تبریز پکیج در ارتباط باشید.

مشخصات فنی رادیاتور

طرز کار رادیاتور به این صورت است که گرما از طریق موتور خانه یا پکیج ها و توسط آب گرم به رادیاتور ها انتقال می یابد و با انتقال گرما به صورت جابجایی یا تابشی توسط رادیاتور ها محیط پیرامون را گرم می کند. پس از گذشت زمان و انتقال حرارت از رادیاتور به محیط دمای آب گرم درون رادیاتور کاهش پیدا می کند و دوباره از طریق مدار برگشت آب مجدد به موتورخانه باز می گردد و این سیکل دوباره تکرار می شود. انتقال آب گرم از موتور خانه ها به رادیاتور و بازگشت آن به موتورخانه توسط لوله های توکار انجام می گیرد. در ادامه مشخصات فنی هر یک از انواع رادیاتور جهت خرید رادیاتور توضیح داده می شود.

رایج ترین استفاده از رادیاتورهای دوگانه سوز در نرده های حوله حمام است، اما می توان آنها را در قسمت هایی از خانه نیز نصب کرد که ممکن است در زمان خاموش شدن گرمایش مرکزی شما نیاز به افزایش گرمایش داشته باشند.

برای مشاوره و خرید رادیاتور و پکیج در تبریز می توانید به سایت تبریز پکیج مراجعه کنید.

خرید رادیاتور و پکیج
خرید رادیاتور و پکیج در تبریز

انواع رادیاتور

هنگامی که نحوه سوخت رادیاتور خود را انتخاب کردید، وقت آن است که تصمیم بگیرید کدام نوع برای شما و خرید رادیاتور مناسب است. هنگام خرید رادیاتور، نوع صحیح رادیاتور برای خانه شما با توجه به فضای موجود و سبک طراحی دلخواه شما تعیین می شود.

  • رادیاتور پره ای
  • رادیاتورهای تک پنلی
  • رادیاتورهای دو پنلی
  • رادیاتورهای ستونی
  • رادیاتورهای افقی
  • رادیاتورهای عمودی
  • رادیاتورهای طراح
  • نرده حوله گرم

پکیج چیست؟

پکیج یک سیستم گرمایشی می باشد که یک تنه، کار دو عضو اساسی دیگر یعنی موتورخانه و آبگرمکن را انجام میدهد. با ورود پکیج به منزل تان، دیگر به موتور خانه و آبگرمکن نیازی ندارید، این سیستم گرمایشی محبوب و پر طرفدار، وظیفه ی خود را به خوبی انجام می دهد. برای خرید پکیج مورد نظر خود می توانید به سایت تبریز پکیج مراجعه فرمایید.

 این سیستم گرمایشی از یک طرف آب گرمی که برای مصارف روزانه نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد و از طرف دیگر آب گرمی که رادیاتور یا شوفاژ برای گرم کردن محیط به آن نیاز دارند را فراهم می نماید.

به طور کلی پکیج ها در تراس های ساختمان ها و در محیط های باز و یا در صورت عدم وجود فضای لازم در دیوار بیرونی آشپزخانه ها نصب می شوند. عمدتا از این نوع سیستم گرمایشی در ادارات، ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می کنند.

کاربرد های پکیج

در این قسمت با کاربردهای پکیج بیشتر آشنا می شوید، مهم ترین کاربرد های پکیج عبارتند از:

  1. تامین آب گرم مصرفی مانند یک آبگرمکن
  2. گرم کردن محیط مانند یک سیستم گرمایشی
خرید رادیاتور و پکیج
خرید رادیاتور و پکیج در تبریز

نکاتی مهم خرید پکیج و نصب آن

توجه به نکات زیر، شما را در انتخاب پکیج مناسب و با کیفیت یاری می کنند.

مقایسه ی پکیج فن دار و بدون فن

هنگام انتخاب و خرید پکیج دو نوع فن دار و بدون فن در مقابل تان قرار می گیرد که به عنوان یک مقایسه ی کلی می توان گفت پکیج های فن دار مزایای بیشتری نسبت به نوع بدون فن دارند. یکی از مهم ترین مزایای آن ها این است که امکان نصب نمودن آن ها در فضایی خارج از منزل مثلا درون بالکن یا حیاط وجود دارد اما در مدل های بدون فن این امکان وجود ندارد و فقط می توان آن ها را درون منزل نصب کرد.

مقایسه ی پکیج دو مبدله و یک مبدله

یکی دیگر از نکاتی که هنگام انتخاب و خرید پکیج باید مد نظر قرار گیرد توجه به نوع مبدل آن است. به طور کلی پکیج‌ها در دو نوع دومبدله و یک مبدله در بازار عرضه می گردد که می توان گفت نوع دو مبدله از امتیاز بیشتری نسبت به نوع یک مبدله دارند، به عنوان مثال در نوع دو مبدله آب برگشتی از رادیاتورها و آب گرم مصرفی به صورت کاملا مستقل گرم می‌ شوند و در روند کار یکدیگر دخالتی نمی کنند اما در نوع تک مبدله زمانی که آب برگشتی در حال گرم شدن است امکان تامین آب گرم مصرفی وجود ندارد و به نوعی می توان گفت یک بعدی کار می کنند.

اگر می خواهید برای استخر، پکیج گرمایش تهیه نمایید، باید به دنبال خرید پکیج های استخری با مبدل های استخری باشید.

اگر قصد خرید پکیج زمینی برای خانه و محل زندگی تان را دارید، مدل هایی با منبع کویل دار انتخاب مناسبی خواهند بود.

شما عزیزان جهت گرفتن مشاوره در امر خرید رادیاتور و پکیج در تبریز، میتوانید از طریق مشاوره ی آنلاین با کارشناسان و متخصصین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه